| dfwq23 a întrebat:

Salut.
Visul meu este să devin fotbalist. Am 14 ani, 48 kg si 1.70, desigur vreau atacant. La 7 ani pana la 12 rupeam.Am luat o pauză timp de 2 ani în care am stat doar la calculator ceea ce m-a facut sa fiu ghebos. De azi dimineata am inceput sa fac exercitii (ridicarea trunchiului cu spatele in jos, flotari, alergare pana la epuizare, tractiuni la bara pentru spate, flotari la bara. cam atat.
Pot ști, cum e bine să fac exercitiile, cu repetari sau pana la epuizare. Să mananc inainte sau dupa antrenament. Daca nu pot sa ma ingras cu mancare, atunci fac mușchi, parerea mea

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Focutza a răspuns:

Pana la epuizare. Pentru slabit fa exercitii de dimineata, pentru pus masa musculara seara.

| dfwq23 explică (pentru Focutza):

De ce seara si nu dimineata