| Adrian1555 a întrebat:

Salut
Vreai o parere despre acest antrenament pentru cardio si definire https://youtu.be/xH5NyCxDr_U Cam cat credeti ca ma poate ajuta sa slabesc daca fac de 10 ori pe luna?
Sau vreau si pareri despre el
Ms, mai adaug si faptul ca da stiu ca nu conteaza doar exercitile ci si alimentatia si etc, dar faa griji am totul la zi

6 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Daca ai alimentatia "la zi" poti sa slabesti fara exercitii fizice. pierzi grame in sala si kilograme in bucatariewinking

| 1WizKhalifa a răspuns:

Fă mai des exercițiile, de 10 pri pe luna e prea putin

| Adrian1555 explică (pentru 1WizKhalifa):

Am estimat undeva de 2 ori pe saptamana
E un antrenament greu, necesita timp de refacere, daca era pentru incepatori era altceva
+ ca momentan n am unde sa fac ca trezesc pe toaa lumea noaptea cand imi vine cheful

| 1WizKhalifa a răspuns (pentru Adrian1555):

Încearcă sa-ti faci un loc al tău dacă poți, dacă nu îți recomand să mergi la sala, nu e același lucru ca acasa

| Adrian1555 explică (pentru 1WizKhalifa):

Am facut sala 3 luni, si sincer eu care daca vreau sa fac aceste exercitii trebuie sa stau cu telefonul in fata ca nu le stiu pe de rost
Dar o sa incerc sa le fac undeva ziua, gen dimineata ca atunci nu mai deranjez pe nimeni

| 1WizKhalifa a răspuns (pentru Adrian1555):

Prima oara o sa-ti fie mai greu pana le memorezi, o sa fie ca în orar. După poți sa scrii doar numele exercițiului pe o foaie și sa citești ca sa nu uiți ordineawinking