| XcCrSsX a întrebat:

Salut,vreau sa dau mai repede cu pumnul sa fiu mai rapid,am un pumn de caramida dau cu pumnul in perete si nu ma doar dar problema mea este ca dau extrem de incet vreau sa fiu mai rapid big grin.Vreau exerciti, si un orar de alimentatie.DAU FUNDA. Fara comentari inutile.

Răspuns Câştigător
| VelaJohnny a răspuns:

Intreaba antrenorii de box pentru asta, si nu iti mai juli inutil pumnii, crezi ca daca te ranesti iti imbunatatesti reflexele si dexteritatea?

| XcCrSsX explică (pentru VelaJohnny):

Salut,nu ma ranesc dar vreau sa ajung sa dau si mai tare si oarecum ma antrenez dand cu pumni in ceva tare, de la lemn, perete, metal.

| VelaJohnny a răspuns (pentru XcCrSsX):

Fata unui om nu e din lemn, daca vrei sa te antrenezi sa spargi caramizi e alta treaba laughing oricum cauta pe youtube fighttips, te invata maestriiwinking