| Ionut_Denis_1980 a întrebat:

Vreau sa fac flotari. Incep si la cateva, incep sa simt ca nu mai pot.
Am masa musculara, la scoala faceam linistit dar acum zici ca nu mai am masa musculara...
Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Moldoveanu15 a răspuns:

Masa musculara daca nu e stimulata(antrenanta) frecvent scade. Din acest motiv daca acum un an puteai face 100, acum poti face doar 10. Stai fara griji daca te tii de treaba revine la locwinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru Moldoveanu15):

Conteaza si alimentatia, pe langa stimulare, sa-ti asiguri suficiente proteine.

| WantedBoy23 a răspuns:

Ai putea incerca un tutorial de la Florentin Workout. Daca ti-e mai usor fa-le in genunchi cu picioarele incrucisate pana reusesti sa faci peste 10. dupa aceea incearca normale. Sper ca te-am ajutat