| RadulescuFlorin123123 a întrebat:

Salut, vreau sa fac o comanda de pe dechatlon sambata seara, coletul (fan courier) va ajunge luni dimineata?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In nici un caz luni!
Comanda pusa sambata seara se va procesa abia luni dimineata sau daca-s foarte mulet comenzi, in timpul zilei de luni, fiind trimis marti, ajungand la tine marti dupa amiaza sau chiar miercuri.
Trebuie sa-ti aduci aminte ca sambata si duminica nu se lucreaza!

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Sau marti

| Black13LoL a răspuns:

Posibil marti. Depinde cum lucreaza, dar pe weekend nu se prea pun comenzi. Daca pui sambata seara doar luni "dimineata-amiaza" coletul o sa ajunga la fan courier. Depinde si de locatia ta.

| AlexuuM a răspuns:

In weekend cei de la Fan Courier nu muncesc, coletul o sa-ti ajunga Marti.

| Danielforlafu a răspuns:

Normal ar trebui luni sau marti cel tarziu, dar oricum o sa primesti mesaj de la ei in ziua respectiva ca o sa iti vina coletul in jurul orei xxxx

| matyboghici a răspuns:

Nu,ajunge,posibil miercuri, nu conteaza curieratul conteaza cand predau ei obiectul la curier, eu am dat comanda si a venit dupa o saptamana