| Cristian0884df11 a întrebat:

Salut vreau sa fac sport e o idee buna sau rea?

Răspuns Câştigător
| Nevroza a răspuns:

Daca nu ai motivatie, nu te apuca. La inceput, o sa faci febra musculara si trebuie sa faci sport ca sa iti treaca si sa mentii. E sanatos sa faci sport, are multe beneficii dar, daca nu ai motivatie nu are rost sa te fortezi. Nu toti sunt facuti pentru sport, la fel cum nu toti sunt facut pentru muzica sau desen. Bafta!

| Cristian0884df11 explică (pentru Nevroza):

Asta voiam sa audi SadBatStrong16 ia fundalaughing

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Rea, mai bine descarca-ti un joc, ia o punga de chipsuri si nu te misca din fata pc-ului toata ziua.

| johnnny123 a răspuns:

Eu vreau să nu mă infectez cu Ebola. E o idee bună sau rea?

| PumpkinDoll a răspuns:

Foarte rea

Răspuns utilizator avertizat