| DanutzRosu a întrebat:

Vreau sa fac un bilet cu 1000 de lei. la pariuri urmatoarele meciuri si vreau o parere. Atletico M - Leicester - Total Goluri 2+, Dortmund cu Monaco se califica Dortmund, Bayern M. cu Real M am luat ca marcheaza ambele si Juventus cu Barcelona am luat ca marcheaza ambele si se dau cel putin 3 goluri in meci. GG3+ adica. vreau sa prind cotele mari, ca o sa scada. Castiguri am avut tot timpul in UCL peste 10, 20 000. Experienta este laughing dar vreau o parere.

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

E cam prematur sa vorbim de pe acum de meciurile din UCL. Depinde de inspiratie fiecaruia, e posibil ca eu sa ma insel, de aia e bine sa tii cont de parerile fiecaruia, iar la final, dupa ce au trecut prin filtrul propriu, decizia sa-ti apartina. Sunt banii tai, tu pierzi sau tu castigi. Eu, spre exemplu, as merge GG (ambele marcheaza) la Dortmund, GG la Real si Se califica Barcelona. Nu m-as mai complica cu Leicester.

| Drimmero a răspuns:

Turul se joaca la Torino, nu cred ca se marcheaza mai mult de 3 goluri la Juventus-Barcelona, gg si era ok.
In rest le-ai asezat bine, succes la castig!

| mousesipc123 a răspuns:

Buna seara. Eu iti dau alt sfat. daca pui bilet de 1000 lei, cel mai bine ar fi sa pui 1 meci sau 2 care crezi tu ca le castigi. de cat sa bagi multe si sa nu iei nimic big grin mai ales ca bagi destul de multi bani. succes!

Răspuns utilizator avertizat
| pinnus a răspuns:

Daca vrei sa vezi in fiecar zi cate un bilet dupa care sa te inspiri intra pe pagina cota sigura 10+, au fost activi baietii pe un site recent inchis din cauza concurentei si au facut super treaba, raspund si in privat daca ai nelamuriri.