| Gilgalad a întrebat:

Salut, vreau sa iau concentrate proteice dar nu stiu dintre care sa ma decid. ON gold standard 100% whey sau de la My Protein Impact Whey Protein. Cele de la my protein sunt muult mai ieftine si multi spun ca sunt si bune.dar oare fiind mai ieftine sunt mai proaste sau cum? Sau gramele de proteina per cupa? nu stiu ce sa fac.

1 răspuns:
| AntrenorFitness a răspuns:

Salut,
De 10 ani consecutivi, 100% Whey Gold Standard de la Optimum Nutrition castiga premiul pentru Suplimentul Anului si Concentratul Proteic al Anului la concursurile prestigioase Supplement Awards, organizate de Bodybuilding.com. Si cele de la my protein sunt bune, de calitate, dar nu au castigat deocamdata acest premiu.
In functie de buget optezi pentru una sau alta.
http://www.megaproteine.ro/Proteine/ON-100-Whey-Gold-Standard-2-27-kg/
Bafta!