| mirceamirceaantonio a întrebat:

Vreau sa iau suplimente pentru crestere in masa musculara si am auzit ca unele nu "au efect". Vreau sa ii rog pe cei care au consumat anumite suplimente sa imi spuna ce au luat si daca "au avut efect", si in cat timp au inceput sa apara rezultate vizibile. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Nimic nu e mai bun decat o alimentatie corecta. la suplimente gandeste-te cand ti-ai atins potentialul genetic de care probabil ca esti la ani-lumina.

| Ciupercovici a răspuns:

Salut!
Eu am consumat Aminoacizi de la Gaspari Amino BCAA pentru a putea asimila mai multa proteina, proteine de la universal Gain Fast cu un procent de 80+ carbo, vitamine si un pre workaout (energizant cell fx) inainte de antrenament, rezultatele venind dupa o zi pe alta, (Conteaza foarte mult si ce tip somatic ai: ectomorf, mezomorf sau endomorf). Un antrenament bun mancare foarte multa si somnul la momentul lui. Nu ai cum sa dai gres.
O zi Frumoasa!