| Eugen009 a întrebat:

Salut vreau sa imi cumpar un pistol BERETTA airsoft pentru gugustuci porumbei etc, ce parere aveti este bun sau doar ii raneste?

3 răspunsuri:
| AdelinuKozma a răspuns:

Salut, eu fac parte din brigada Airsoft, am un sniper si vreau sa imi iau si eu un pistol dar nu am stiut care. Lam intrebat pe omu de acolo, mi-a dat un pistol si tragea super. Iti recomand sa iti iei STTi Hi-Capa 7" Stainless Metal Blowback [WE]. Este cel mai bun pistol posibil.