| adbu a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un set de gantere cu greutati cauciucate(ca sunt mai ieftine). Intrebarea este: rezista mult timp la uzura cauciucul din zona gaurii prin care intra bara(din pacate nu are un inel metalic acolo)? Mersi!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| raisa3 a răspuns:

Cel mai bine spune nu! Fratele meu mai mare a folosit la început, dar după aceea a spus stop! Nu sunt bune! Se deteriorează repede! De obicei (nu tot timpul) ieftin înseamnă mai prost! Mai bine cumperi altceva pentru ca după aceea o să-ți pare rău ca,, ai aruncat banii pe gem"! Sper ca te-am ajutat!