| MarcuPopescu a întrebat:

Salut,vreau sa îmi fac o sala acasă, momentan am un buget de 4 mii de lei, cu timpul voi mai cumpara ce îmi trebuie, dar de început de unde cumpăr aparatele, greutățile etc?

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Cu banii aia iti faci abonament la sala: 3 ani si 4 luni. Nu mai stai sa stergi praful, nu mai ocupi spatiu in casa si, cu siguranta, vei avea mult mai multe aparate si gantere si vei putea diversifica mai mult antrenamentul.
Dar faci cum crezi.
Ia-ti aparate multifunctionale, la care sa faci mai multe exercitii.

| BlackLight1987 a răspuns:

Cumpara o bancă de fitness si câteva greutăți, te încadreze ușor in bugetul tau. Geme internetul de astfel de produse