| ExtreamL4D a întrebat:

Salut, vreau sa incep sa schiez, am schiurile, claparii si betele. Am fost la un magazin specializat in asta, si am ales cu 10 cm mai mici ca inaltimea mea. Acum, pot invata acasa udneva pe un deal, cand vine zapada, sa schiez? Stau la 150 km de Vartop si in perioada ce urmeaza va fi aglomerat. Am gasit pe youube o lecie de 25 min foarte bine explicata. Deci as avea sanse pe un deal?

1 răspuns:
| stefyy234 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, pe partie zapada este cel mai favorabila. Depinde daca este "batuta" zapada pe deal