| Aalexander a întrebat:

Salut.
Vreau sa joc la pariuri la fotbal.
Imi dati un site de pe care pot sa vad pontu la o echipa? de exmeplu ce jucatori joaca, care nu joaca, cum se simte echipa, care sunt jucatori importanti si daca joaca sau nu, istoricul echipelor etc.
Eu am cautat pe net un astfel de site, dar n am gasitsad

2 răspunsuri:
| Lionelll a răspuns:

Si nici nu exista, trebuie doar urmarite echipele pe care vrei sa le joci...Intri pe paginile lor oficiale, stiri...De aici iti culegi informatiile, statistici etc.

| Aalexander explică (pentru Lionelll):

Aha ok. tu joci la pariuri? daca da mi ai putea da ceva sfaturi din experienta ta?big grin