| CerBuuu22 a întrebat:

Salut, vreau sa ma apuc de sala dar cred ca sunt prea slab. adica sunt inalt de 1.75 si ultima data cand m-am cantarit. ( acum 3 luni ) aveam 54 kg.
Daca ma apuc de sala pot face ceva? tin sa mentionez ca odata ce ma voi apuca voi incerca sa mananc mult mai mult.

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Bla bla bla. eu m-am apucat la 1.73 si 50 kg. acum am 65 (accident auto, am slabit mult) si maxim am avut in iunie 74 kg. vrei sa faci ceva, IL FACI!

| Goldenboy97 a răspuns:

Nu conteaza ca esti slab.
Exercitiile pe care le faci la sala le faci cu greutati cat sa-ti asigure cresterea in masa musculara. Nu trebuie sa te bagi din prima la greutati foarte marii.
Daca compensezi cu o alimentatie buna o sa ai rezultate si o sa iei in greutate.

| edyBit a răspuns:

La tine nu doar alimentatia te va ajuta trebuie sa iei suplimente ma refer aici la animalpack sau whey astfel reusesti sa pui 1sau 2 kg pe luna
Multa bafta