| Ciorcila_Iulian_1995 a întrebat:

Vreau sa ma reapuc de sala si as vrea sa iau un supliment nutritiv, de preferat un produs Whey (procent mare de proteina si mic de carbohidrat), sa care sa ma ajute sa cresc masa musculara. Prefer whey deoarece gras si nu vreau sa consum multi carbohidrati si grasimi.
Imi puteti recomanda un produs cu un raport pret/calitate bun? Nu vreau sa dau banii pe ceva prost si nici sa fie prea scump caci nu imi permit.

2 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Concentrat proteic din zen WheyProtein

| presus a răspuns:

Impact Whey Protein / 1kg / 79lei (82g proteine, 4g carbohidrati / portie)