| Miaw21 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar 2 palete de tenis de camp, insa sunt...sarac. big grin
Vreau sa le cumpar la mai putin de 100 de lei (obligatoriu. Ar trebui sa reziste minim 5 luni...
Imi puteti recomanda ceva?

10 răspunsuri:
| rhino50 a răspuns:

La 100 de lei ia-ti paleta de batut covoarele a lui maicata.Ce vrei sa iei cu 100 de lei mai ast 1 luna sa vina alocatiahappy.

| Miaw21 explică (pentru rhino50):

Daca nu ai un raspuns, atunci de ce scrii in gol?

| rhino50 a răspuns:

Ca in 1 zi nu ai primit niciun raspuns si ma gandeam ca te plictisesti laughing))
lool, esti retard la 100 de lei nai ce cumpara nici de badminton laughing)

| Miaw21 explică (pentru rhino50):

Sa stii ca nu ai dreptate! Niste palete de badminton (cu care am jucat cam 2 ani) au costat 10 lei. Iar ieri mi-am luat 2 palete de tenis bunute la 100 de lei. Ai raspuns doar ca sa obtii puncte, nu fiindca vroiai sa ma ajuti.
Nu a spus nimeni de palete ''pro'' sau ceva de genul asta!
O zi buna iti doresc!

| rhino50 a răspuns (pentru Miaw21):

Nu stiu eu ce noname ai luat tu da dupa pret se vede si calitatea, daca se rupe alea 2 la 100 de leilaughing revino la ideea ce tiam propuso cu paleta de covoare aia sigur tine 5 lunilaughing

| Miaw21 explică (pentru rhino50):

Avand in vedere cat de corect gramatical stii sa scrii, nu ma mai mira nicio replica pe care o aduci.

| rhino50 a răspuns (pentru Miaw21):

Nici macar nu stii ce inseamna corect gramatical da vb

| Miaw21 explică (pentru rhino50):

Poate ca nu sunt un expert in ale gramaticii, insa pot spune ca sunt cu mult mai bun decat tine.
Am vazut ca multe dintre raspunsurile tale sunt ofensatoare! Daca mai continui asa voi fi nevoit sa le raportez.
TPU nu este un circ sau un loc unde sa-ti bati joc de ceilalti prin raspunsuri eronate si pline de dispret!

| rhino50 a răspuns (pentru Miaw21):

Raporteaza-ma pana maine din partea mealaughing bafta, daca TPU e plin de copii care se dau expertii

| Miaw21 explică (pentru rhino50):

Mda, bafta si tie.