| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Vreau sa ofere raspuns doar cei care au incercat si au obtinut si rezultate.
Vreau sa ma ingras rapid...
Ce suplimente, gainere, vitamine sa iau sa si obtin rezultate?
Vreau sa ma ingras ...nu ma intereseaza masa musculara sau te miri ce altceva.
Multumesc.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu te strofoca sa te ingrasi, bucura-te ca nu trebuie sa porti cu tine greutate in plus! happy
Cu greutate corporala redusa esti mult mai vioaie, te misti mult mai usor.

Inchipuie-ti ca, daca te ingrasi cu 10 Kg, aceea greutate cu tine!
Este ca si cum ai avea legat pe corpul tau 10 kg de faina, ciment sau 2 galeti de 5 litrii de apa. sad
Oricum, cu inaintarea in varsta ai mari sanse sa te ingrasi, chiar daca nu vrei.

| Violleta2022 a răspuns:

Nici suplimentele si nici vitaminele NU ingrasa, doar mancarea constistenta ingrasa.
Vitaminele si suplimentele ridica sistemul imunita, dar NU ingrasa!
Mananca serios, mai multe calorii! Incarca-ti farfuria si manaca serios cate 1500-2000 de calorii la fiecare masa, de 3 ori pe zi.