| Andreimihaitaureete a întrebat:

Salut, vreau sa stiu daca adidasii de fotbal din piele sintetica rezista la uzura sa nu se sparga pielea aceea si cam ce crampoane mi-ar trebui la inceput ca vreau sa ma inscriu la fotbal? Dau funda

Răspuns Câştigător
| InteractiV a răspuns:

Salut, am o pereche asemanatoare cu ce ai caracterizat tu si pot sa iti recomand din suflet, sunt foarte comozi, frumosi la vedere si foarte rezistenti, eu ii am de aproximativ un an si jumatate si inca sunt in conditie perfecta. Ca model pentru incepatori nu cred ca are vreo relevanta. Poti achizitiona orice tip de crampoane atata timp cat iti plac, te simti bine in ei si poti lovi bine mingea cu ei, mult noroc.

| Andreimihaitaureete explică (pentru InteractiV):

Ce model poti sa lasi un numele adidasilor ca poate ii iau sa ii vad

| Andreimihaitaureete explică (pentru InteractiV):

Merci man.{WQW}