| rhino50 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cele mai de incredere firme care se ocupa cu suplimente,proteine, inlocuitori de mese etc. Si cele mai nasoale firme. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Nickname1890 a răspuns:

Ai grija cu Gaspari deocamdata 3 produse ale lor au fost gasite contaminate cu substante ilegale potrivit listei FDA si astea sunt doar cele descoperite:
http://www.accessdata.fda.gov/......gation.cfm

Eu personal nu pot sa am incredere in aceasta firma.

6 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Eu am incredere in optimum nutrition PhD, California fitness, Pro Nutrition si Redis.

| Cosmin86 a răspuns:

Cele mai nasoale : redis si nutritech, baga atata aspartam in produse ca-ti vine sa borasti doar cand le gusti

| Wehes a răspuns:

Ce ti-a spus Alex mai sus.
Le gasesti aici pe majoritatea :
http://www.megaproteine.ro/
In stanga ai firmele.

| aLeXaNdru145 a răspuns:

bune:dymatize, gaspari, optimum nutrition, etc. big grin

| aLeXaNdru145 a răspuns (pentru Nickname1890):

Nu'stiu ce sa zic, bine daca nu aveti incredere in gaspari, mai sunt optimum nutrition, dymatize, mass tech, etc. deci ai de unde alege big grin

| Nickname1890 a răspuns (pentru aLeXaNdru145):

Ai grija cu Gaspari deocamdata 3 produse ale lor au fost gasite contaminate cu substante ilegale potrivit listei FDA si astea sunt doar cele descoperite:
http://www.accessdata.fda.gov/......gation.cfm

Eu personal nu pot sa am incredere in aceasta firma.

| rhino50 explică:

Ok multumesc! Bafta tuturor in continuare!