| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să știu și eu cum se pot face pătrațele?
Am tras de haltere acasă si nu prea s-au văzut schimbări.
Am făcut pe bandă de alergat - 15 min ( nu știu dacă mă ajută cu ceva, pareri )
Nu prea știu ce să mananc, să se vadă schimbări.
Vârstă - 12 ani.
Înalt

Am uitat sa menționez că trag de 1-2 săptamni de haltere.
Și ce trebuie să fac să se vadă frumos asa la mână mușchiul?

- Vreau ceva să funcționeze!
Cel mai bun răspuns primeste funda!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Abdomene, daca nu ai grasime abdominala.
Incepi cu 50 si adaugi zilnic cate 10.
O sa se vada deja rezultate dupa o luna.

| 393Dan a răspuns:

"Secretul" e sa faci in fiecare zi exercitii, si sa nu scapi zile. Eu nu merg la sala, dar in total pe zi fac 25 ridicari la bara, 100 abdomene sau 200 daca am dispozitie buna, 50 de asezari cu greutati in mani. Si apoi alerg daca am posibilitatea.

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Buna,
Sunt fata, am 14 ani si am facut patratele fara sa ma straduiesc. Vrei sa stii ce am facut? Abdomene. 1 set de 5 dimineata si 1 set de 5 seara. La amiaza am facut ceva pentru picioare dar asta nu conteaza.
Bafta!

| Korma_Cristina_1984 a răspuns:

Vrei pătrățele la vârsta de 12 ani?
Nu e o idee bună, nu ai șanse să ai pătrățele la vârsta asta.
Poți să faci sport acasă, ca să ai o greutate corporală bună.
Sunt fel și fel de apilcații pentru menținere în formă pe magazin play, îți poți descărca, sunt foarte interesante. Dar nu cred că a existat cineva cu pătrățele la 12 ani. E absurd.

Răspuns utilizator avertizat