| anonim_4396 a întrebat:

Salut vreau sa stiu stiu eu cum imi pot dezvoltamai mult muschi de pe piept si de pe abdomen acasa ce exerciti si cam in cat timp dar vreau un pic mai scurt(am 15 ani) ...Funda

Răspuns Câştigător
| anamaria979 a răspuns:

Nui asculta pe ceilalti iti zic eu ca daca faci 100 de abdomene pe zi o sa faci 0 febra musculata de nu o sa mai poti sa te ridici din pat vreo 30 maxim 40 pe zi la mine a functionat dar se vad putin si eui fac abdomene doar la ora de sport in fiecare luni si vineri adica de 2 ori pe saptamana funda?:-D

6 răspunsuri:
| andrey910 a răspuns:

@Dubbs cum sa ajute abdomenele pentru piept ma? Abdomenele sunt pentru abdomen, de-aia se si numesc asa... daca nu sti de ce raspunzi? Intra pe www.highlifeworkout.com gasesti aici multe exercitii pentru acasa.
@anamaria979 nu va face febra din 100 de abdomene...eu trebuie sa fac minim 300 ca sa simt ceva a doua zi.

| MaTrIx8378 a răspuns:

Pai sunt mai multe chestii, poti sa te ducii la sala si sa faci exercitii, sau poti faci acasa la tine exerciti:flotarii, abdomene...si in maxim 3 saptamani eu cred ca se va vedea tot ce ai realizat tubig grin. funda?:.

| Lery a răspuns:

Pt muschii de pe piept e foarte bine sa faci exercitii cu gantere(vreo 100 pe zi) daca nu ai gantere foloseste flacoane de 1 litru pe care le umpi cu apawinking

| Dubbs a răspuns:

Cel mai mult ajuta abdomenele la uschii de pe piept, dar nu stiu cat de multe trebuie sa faci.cel mai bine ar fi sa faci 100 pe zi sau daca poti mai multe.

| l1den a răspuns:

Acasă se va face mai greu.
Încearcă în felul următor:
Flotări cu abdomene(abdomene normal, abdomene cu ridicarea picioarelor in sus sau ridicarea doar picioarele în sus şi picioarele să fie drepte)
Y! M: patrick_h97

| onlydowload a răspuns:

Salut... famulte flotari ridica lucruri grele ( exp ridica busteni, ) dar cel mai bine multe flotari.