| anonim_4396 a întrebat:

Salut vreau sa stiu stiu eu cum imi pot dezvoltamai mult muschi de pe piept si de pe abdomen acasa ce exerciti si cam in cat timp dar vreau un pic mai scurt(am 15 ani)... Funda

1 răspuns:
| MM_2939 a răspuns:

Prima data este important sa faci. Pentru piept acasa numai flotarile ar fi de facut ...cat despre abdomen sunt foarte multe ex. E important sa ai o alimentatie sanatoasa si sa respecti mesele principale ale zile, de asemeanea minim 8 ore de somn. Incearca sa faci exercitiie inainte sa mananci. Rezultate se vad in timp, in functie de cat de hotarat esti si cat faci de mult.