| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva
Are ceva daca eu iau skateboard pentru plimbare? Nu vreau sa fac tricuri cu el.Dar nu prea imi place deoarece se duce foarte repede ariciul dupa el si se rupe usor fata de pennyboard
Funda!

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Daca e un sakte calumea cu axuri de otel nu ti se rup. Daca e aliaj ieftin crapa repede. Am avut un skate si initial a venit cu niste axuri de tot rahatu. Dupa ce i-am pus de otel nu am avut treaba si gandeste-te ca fratele meu sarea cu el si face figuri.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai am vazut unul pe eMAG la 100 lei e bun?

| Zaygon a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa fie rulmenti calumea si sa aiba roti de silicon. Da link sa vad.