| a0u1 a întrebat:

Vreau să vă spun că am fumat timp de 2 ani de zile, iar acum 1 an m-am lăsat.
Problema este că acum 2 zile și până azi am fumat cam 2 pachete de țigări din prostie, mă afectează tare asta? Acum vreau să mă las!

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Daca mai faciwinking revine pofta. Eu niciodata nu am inteles treaba cu tigarea.

| mont a răspuns:

Daca te poti abtine sa nu ajungi la dependenta nu are nimic.

| Kerre a răspuns:

In mare parte nu te va afecta cu nimic dar ai grija la sanatatea ta, incearca sa te indepartezi de ele si sa te abtii sa nu ajungi iar dependent ca asta iti poate ruina viata.