| bloodrain1112 a întrebat:

Salut vreau si eu o tactica de joc pe teren destul de mare la scoala pentru campionat jucatorii sunt :
Mihai (joaca slab )
Vlad(joaca slab centreaza cat de cat)
Adrian(Dribleaza tot terenu are sut puternic dar pica rar poarta chiar de la penalty rateaza mai mereu insa da f tare)
Ionut(dribleaza bine paseaza bine sut bun)
Andrei(dribleaza bine sut bunicel paseaza bine)
eu(sut f bun centrez f bine driblez binisor)

1 răspuns:
| Dorutzzu a răspuns:

In primul rand cred ca ar trebui sa jucati 2-2-1. Mihai in poarta, Vlad si Ionut fundasi, Andrei si Adrian mijlocasi iar tu atacant. Sper sa te ajute! P.S. Ai invredere, joc OSM si Top Eleven de cand ma stiu.