| Motoc_Alex_1999 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu ce lucruri faci la un liceu sportiv. Presupun ca nu te joci toata ziua fotbal / alt sport si faci niste probe de rezistenta...

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Asta faci când te angajezi în Legiunea Străină.
Într-un liceu sportiv faci sport și mai faci niște materii ca să fii cu un pic de școală în tine cât de cât, nu numai mușchi și reflexe.

| RamboxxL a răspuns:

Depinde in ce liceu sportiv esti 5 ore pe zi si restul sport si restul materiilor care după clasa a 10 se scot mate fizica chimie...