| Shukacu a întrebat:

Salut ziceti-mi si mie cum fac cand ma duc la un club cum ar fi Lia Manoliu sau la Dinamo sau orcare altu. Dupa ce trec de poarta cum procede sa ma inscriu si tot mai departe?

3 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Pai Lia Manoliu este un complex sportiv la fel si Dinamo unde poti practica foarte multe sporturi. Cel mai bine te duci la portar si il intrebi la unde se si la ce ora se practica sportul X (care te intereseaza pe tine) apoi te duci in locul si la ora indicata si vorbesti cu antrenorul si ii spui ca te intereseaza sportul si ca vrei sa te inscrii la club.

| Shukacu explică (pentru Nickname1890):

m-am inscris la atletismhappy mi-am invins teamalaughing

| Nickname1890 a răspuns (pentru Shukacu):

Bravo... mult succes