| Xenoverse a întrebat:

Zilele astea mi-am facut cont la superbet si am depus 50 ron ca sa pot paria online si aici vine intrebarea. Daca plasez un bilet si câștig biletul oare dupa cat timp pot retrage banii castigati la pariuri?

Si mai am o intrebare, cand am depus bani la agenție am primit un bilet ca am depus si dupa ce retrag banii castigati, trebuie să vin si cu biletul primit de la agenție ca sa pot ridica câștigul?

Cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| EuSuntRobertel a răspuns:

Te salut! Dupa castigarea biletului, te poti duce sa retragi banii chiar si in prima saptamana. Acel bilet semnifica suma pe care ai depus-o pe SuperBet, nu e nevoie sa il iei cu tine.
Sper ca te-am putut ajuta. Mult succes la castiguri cat mai mari!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Banii câștigați intră în contul tău online. Când apar în cont poți să îi retragi. La agenție cu buletinul și mi se pare cu parola de acces la contul tău online.