| Tunoi94 a întrebat:

A folosit cineva turanabol simplu? Vreau sa stiu dacă merita sa cheltui banii doar pe turanabol simplu.Multumesc anticipat. Prefer sfaturi strict pe întrebare, Multumesc de intelegere

1 răspuns:
| Paul754880338 a răspuns:

Nu un steroid anume este cheia succesului. Dacă insa vrei sa folosești ceva similar cauta întâi sa afli cum funcționează esteri de testosteron (asa se numesc medical steroizii) cum se administrează, cum se valorifica perioada de tratament, cum se face tratamentul post ciclu de revenire a testosteronului natural, care sunt dozele...și tot dosarul. Ar putea dura ceva vreme sa inveti totul dar vei fi apoi în cunoștința de cauza dacă optezi pentru aceasta cale. Altfel reclamele nu spun decât ce vor ele sa afli. Succes!