| HackerulAnonim2212 a întrebat:

Acum nu de mult am luat o bicicleta si bicicleta are quick release,stiti voi,ăla cu ce se strange si se destrange roata!
Problema e ca nu stiu cum sa strang roata corect! Adica nu prea stiu cum functioneaza ca pana acum pe bicicleta n-am avut quick release, am avut surub! Cine imi explica pas cu pas, acel raspuns va fi castigator! Multumesc

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai manual desfal si vezi cum se pliaza

| HackerulAnonim2212 explică (pentru mgtow):

N-am manual!

| HackerulAnonim2212 explică (pentru mgtow):

Adica am dar e prin e-mail!
M-am uitat acolo si am cautat dar n-am gasit nimic despre aceea cheita rapida!

| darrio2007 a răspuns (pentru HackerulAnonim2212):

Cum adica prin e-mail? O bicicleta vine insotita de o carte tehnica sau de instructiuni, cum vrei sa interpretezi.

| HackerulAnonim2212 explică (pentru darrio2007):

Nu frate, n-am primit nicio carte tehnica!
Garantia si manualul de intructiuni am primit pe e-mail!

| darrio2007 a răspuns (pentru HackerulAnonim2212):

Vezi filmuletul si poate te lamuresti. Tu stii de unde ai cumparat-o.

| mgtow a răspuns (pentru HackerulAnonim2212):

Trebuie sa zica tot e imposibil, daca nu suna sa vorbesti cu cei care ti-au trimis-o acasa pentru informatii

| darrio2007 a răspuns:

Puteai gasi cu o singura cautare pe Goagăl.

https://www.youtube.com/watch?v=Hcq-PwYj3TE

| HackerulAnonim2212 explică:

De la decathlon am luat personal dar m-am lamurit cu filmuletul ăla de la darrio 2007!
Acum am strans bine si merge bine!