| anonim_4396 a întrebat:

Salutare
Am găsit o aplicație acum o lună se numește "Home Workout" vreau să îmi spuneți și mie daca chiar merge
eu am făcut din ea doar 2 săptămâni iar după m-am lăsat, sunt foarte slab și vreau sa pun masa musculara am 54 de kg la 16 ani și am 1.85m
Sau să îmi spuneți și mie ce exerciți să fac acasă
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

De ce acasa si nu la sala?

Ai alimentatie pentru masa musculara, sau vrei muschi doar cu exercitii? Cate fripturi mananci pe zi?

| superAndrei a răspuns:

Bai, eu zic sa continui cu multe flotari, plankuri si sa continui si cu acea aplicatie. Cauta-ti pe Youtube cat mai multa informatie despre cum sa depui masa musculara. Mie mi se pare o prostie sincer sa iei suplimente, mai ales la varsta ta! Sala ajuta mult, iti dai seama! dar poti cu usurinta sa incerci si acasa! Succes!