| iathcth a întrebat:

Salutare. Am o intrebare referitore la pariurile sportive.
Daca pun pe un bilet 20 de meciuri si joc sistem 10/20; inseamna ca trebuie sa iasa minim 10 meciuri ca biletul sa fie castigator,nu gresesc in expeimare,nu? Multumesc.
Stiu restul de detalii, ca virgula cota e mica si din castigul initial castig "castigul eventual". Dar ma interesa treaba asta cu sistemul 10din 20 pe intelesul meu,nu doar ca formula matematica n luate cate k. Multumesc, va salut!

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Da, trebuie sa iti iasa 10/20, dar daca pui sa oricum castigul va fi foarte mic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da trebuie sa iasa minim 10 meciuri
sa joci 10/ 20 si sa ei ceva daca prinzi 10 trebuie sa ai cote de peste 7 ceea ce nu o sa iasa garantat
Se joaca pes sistem in general la bilete gen pui 10 meciuri si sa iasa 8/10 asa Poti avea castig si cu cote decente de ~2~

| Hellboy96 a răspuns:

Salut!

Joc si eu la pariuri de ceva timp.
As vrea sa iti zic ca daca esti incepator sau ai nevoie de ajutor, contacteaza-ma pe Instagram ( nume : gheorghe2.0 )

In rest secretul e sa iti iasa cat mai multe meciuri, cu cote bune sa iei ceva banuti.
Depinde de cote cat iei, de ex daca castigi 10 meciuri cu cote de 1, 70, iei mai putin decat daca castigi 10 cu cote de 2, 00
Bafta si noroc!