| Ilusio1987 a întrebat:

Salutare. Am pus un bilet la bwin de 6 meciuri, din care au iesit 5 si ultimul a fost abandonat inainte de fluierul final al partidei. Daca au trecut deja 72 ore de cand s-a abandonat meciul, ce se va intampla cu biletul meu?

3 răspunsuri:
| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Poate amanat ori intrerupt de arbitru din motive de scandal, tehnice ori meteo.
Si trebuie sa treava 48 de ore ca sa ti ooti castiga biletul
Dar cum zici tu abandonat, inseamna ca una din echipe a abandonat si cealalta a castigat la masa verde cu 3-O.
Verifical online ori du-te unde l-ai pus si il v-a scana domnisoara caserita?
Daca tu ai avut pus pe echipa care a abandonat meciul, ai pierdut, daca nu ai castigat.

| Ilusio1987 explică (pentru Cristian_Cristi_1986):

Salut. Am jucat online la bwin dar nu am incredere in ei pentru ca initial mi-au sters biletul, iar dupa ce le-am dat mesaj au pus biletul la "deschise". Eu am pus la un meci peste 1.5 goluri cu cota 1.19. Mi-e frica sa nu stearga tot biletul

| Ionasionut a răspuns:

Meciul se va valinda in 84 de ore, după cele 84 de ore meciu o sa aibă cota 1, pana atunci o sa fie in așteptare.