| Pompeius a întrebat:

Salutare. Am si eu o nelamurire in legatura cu administrarea suplimentelor proteice. Dupa fiecare antrenament consum 2 masuri de proteine "Whey Pro". intrebarea este: Pot sa iau si in zilele fara antrenament? Daca da, va rog sa imi spuneti cand, cum si cat. Si daca acest lucru poate afecta oarecum sanatatea. Multumesc frumos si va rog, fara raspunsuri ironice.

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Express ala e prost facut gramada. genul ala dureros de prost.

proteine iei cand din alimentatie ai o perioada de 3 ore in care nu ii dai corpului asa ceva. deci poti lua in zilele de pauza? daca nu ii dai 3 ore din mancare da, de ce nu?
afecteaza sanatatea cand sunt in exces. orice exces dauneaza, inclusiv proteina, indiferent de provenienta.

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Daca vrei sa te umfli baga.nu.