| Levelstar a întrebat:

Am varsta de 15 ani, inaltime 1.88 si 73 kg.
Vara asta vreau sa alerg, sa merg la sala si sa am o dieta compatibila cu ce fac eu.
Daca ati putea sa-mi spune-i ce dieta as putea urma?

Răspuns Câştigător
| Hurdea_Darius_2000 a răspuns:

Ai putea urma o dieta sanatoasa. Aceasta fiind cu: morcovi, salata, ridichi, mere, pere, (ai grija, fara sa fie facute la mixer, da?)conopida si din cand in cand niste ridichi ori castraveti. Cel mai si cel mai important este sa eviti carnea si muraturile in primul rand si in al doilea rand sa nu care cumva sa te atingi de mancare nesanatoasa deoarece iti va strica tot ce ai facut la sala. In felul acesta vei slabi 20kg pe zi. Si sa iti mai zic ceva legat de altele. La sala sa nu te obosesti prea rau, sau cand alergi ai grija la ritmul de viteza. Inima nu are voie sa bata dintr-o fractiune de sec. in alta, altfel vei incepe sa ai febra musculara din cel in cel mai afectuoasa si la urma nici nu mai vei putea sa alergi. Degeaba ii vezi pe cei din filme,, 101-102-103 -genoflexiuni-'' pentru ca acolo sunt doar trucuri nu si altceva. Aceasta dieta este folosita de aproximativ 70% din oamenii care au auzit de ea. Sper sa o alegi pe aceasta, noroc!

| SergioRamos4 a răspuns (pentru Hurdea_Darius_2000):

Sa eviti carnea cine te-a mintit cu asa ceva copil pampalau ce esti, auzi tu vei slabi 20 kg pe zi copil mic ce esti.

| Levelstar explică (pentru SergioRamos4):

Asta e fratioru, am numai 10 anisori si te fac praf la alte categorii.

| SergioRamos4 a răspuns (pentru Levelstar):

Cica ma face el praf rolling on the floor copil mic cu iq-ul pe -, habar nu ai pe ce lume traiesti.

| Levelstar explică (pentru SergioRamos4):

Bv ma desteptule, ai grija sa nu pierzi aceasta cultura, ca e pacat.
Auzi si tu : "copil mic" Imi dau seama dupa cum vb ca ai un metru si o flecma

| SergioRamos4 a răspuns (pentru Levelstar):

Tu esti acel copil mic de 10 ani care a invatat si el un cuvant nou, vine el si isi da cu parerea copil facut in galeata.

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îți recomand dieta danează.
Uite aici meniul: http://imgur.com/xHtsIXI

| nCansu a răspuns:

Hei...dieta rina e foarte buna. Sora mea care are acest cont a slabit intr-o luna 15-20 de kg cu ea. E foarte buna si nu e foarte stricta. happy merge foarte bine si cu sportul, iar in a 4 a zi ai voie si dulciuri. Eu am inceput sa o tin pe aceea. Bafta