| Marko556 a întrebat:

Salutare,are ceva daca iau pauza de la sala două saptamani, adică voi scădea in masa musculară?

Răspuns Câştigător
| Sekim a răspuns:

Salut
Nu vei scădea din masa musculara dar este recomandat totuși sa faci niste exerciții acasa pentru a te menține în formă. Flotari etc. dar sa faci in fiecare zi, nu multe dar nici puține.

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Chiar e recomandat sa iei periodic pauza, pentru refacerea tendoanelor. Eu am luat si > 1 an pauza si nu am scazut in masa, decat foarte putin.

Cat timp mananci suficiente proteine nu ai de ce sa-ti faci griji.

| RobertMoon a răspuns:

Nu scazi în două săptămâni, masoara-te la rece și revino peste 2 săptămâni să-mi dai dreptate.

| Sonia822 a răspuns:

Putin. Se lasa carnea.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Sonia822):

Serios? se lasa carnea?

mereu am spus ca 90% din cei cu 2 facultati o fac pe a doua ca au esuat lamentabil in prima, nu-i asa dna. "economist" care se crede medic si mai nou, specialist in fitness?

Ramai la prostiile tale cu vaccinarea, nu mai raspunde la sport, unde nu stii NIMIC.