| AnoniM3l3Dasvtaq a întrebat:

Salutare, as dori sa ma apuc de sala, sunt grasuţ de fapt gras ca am pus mult in ultimul timp si nu mai pot da jos, daaca imi puteti recomanda niste proteine pentru sala, un program pentru sala si un regim alimentar, Va multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Nici nu ai păsit in sala si deja vrei "proteine". Rămâi unde esti ca vei pierde timpul oricumhappy.

Răspuns utilizator avertizat
| Sigfrid a răspuns:

Daca imi scrii varsta ta, greutatea, inaltimea si de cate ori esti dispus sa mergi la sala, te pot ajuta sa iti faci un program

| Raileanu_Olguta_2000 a răspuns:

He he) grasut) ( nu ma rad de dine dar cred ca grasutii sunt adorabili) ei bine... cred ca nu e asa importanta sala cat mai poti sa iesi afata si sa faci sport acolo, s inca ceva... am auzit ca ar fi mai bine sa nu incepi prea dur, asa cum fac altii, si nu te antrena pana te dor muschii( intr-adevar ei nu se antreneaza asa ci se deterioreaza) in rest crede in tine si mananca sanatos))))

| NaCIz28 a răspuns:

Sa faci sport, sa iesi la alergare, sa mananci multe fructe, sa NU mai bei SUC, si doar apa, Sa manaci mai rar chestii cu grasime
SI CEL MAI IMPORTANT: sa nu mananci mai tarziu de ora 9.
Te-asi ruga sa imi dai o FUNDA, tot ce am spus este adevarat, incearca si o sa vezi rezulte deja din primele 2 saptamani.

| Cosmin86 a răspuns (pentru NaCIz28):

Multe fructe = mult zahar (fructoza) => ingrasare.

Esti doar un COPIL MIC care isi da si el cu parerea, nu?