| Teodoralexandru a întrebat:

as vrea sa ma apuc de Sala si m-am gandit sa imi iau niste suplimente pentru inceput (am 1.76 cu 59 de kg) m-am gandid sa imi iau gigant pro mass si creatina de pe site-ul pro nutrition (http://www.pronutrition.ro/? gclid=CJzb6dDv_tUCFW0A0wodzEMHww)
1. Stie cineva daca produsele sunt de calitate de pe acest site?
2. Ar trebui sa incep cu alt fel de suplimente?
3. stiti alt site in care aveti incredere care sa aiba plata la livrare?

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

1. Sunt. Ti-as recomanda sa cumperi de pe https://www.bodybuilding.com/ am luat de multe ori fara probleme.
2.E foarte bine pentru inceput. Mai poti adauga dupa ceva timp BCAA + pre-workout. Nu uita sa faci loading la creatina. 20g/zi timp de 5 zile, dupa 5g pe zi.
3.Nu stiu, cumpar tot timpul cu cardul online.

| Teodoralexandru explică (pentru N0xEterniS):

Loading la creatina - adica? happy

| N0xEterniS a răspuns (pentru Teodoralexandru):

Pai trebuie sa fie prezenta in tot corpul, in fiecare muschi, de asta se ia 20g/zi timp de 5 zile si dupa se mentine cu 5g/zi.

3 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Eu nu ti-as recomanda sa iei nimic 3 luni...corpul trebuie sa se obisnuiasca cu miscarea intai...