| MrSnow a întrebat:

Salutare
Băi, deci m-aș apuca de un sport extrem gen enduro sau nu știu ceva
Aveți idee ce sporturi extreme aș putea să fac în zona Iași? Caut ceva să îmi schimbe viața monotonă
Fundă

4 răspunsuri:
| iDarkness a răspuns:

Parkour, fa parkour in timp ce fugi de politie.

| Alexandru_Alex_1990_SRJO a răspuns:

Incearca sa iti faci un grup de baieti si sa dati trickuri toti cu skate-ul,bmx,role sau etc. Sau cum ai spus tu,va luati mai multi mtb-uri si mergeti la padure,si pe teren accidentat. Iarna te poti da cu snowboardul cand e zapada, iar prin toate astea poti adauga si gaming in timp ce stai plictisit in casa. Poti sa te apuci si de alergat, caliesthenics, parkour, sau alte nebunii. Succes

| MrSnow explică (pentru iDarkness):

Bună idee
Dar o iau ușor cu începutul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a placut sa ma dau cu tiroliana. Bineinteles ca m-am dat la cateva mai mici dar am inteles ca este una in Brasov de vreo 2 km parca. E o senzatie foarte faina. Mai incearca parasutism, bungee jumping, drumetii pe munti cat mai inalti. Eu pe astea vreau sa le fac in viitor daca mai am bani si timp.