| Gangsta4Life a întrebat:

Salutare!
Caut,caut si tot caut sa cumpăr ( o sa folosesc denumirile din engleza, sunt obisnuit asa) 1 olympic barbell de 7ft, 1 squat rack si weight plates.
Am tot cautat pe amazon, ebay.Cand gaseam ceva la un pret decent nu aveau shipping in Romania.
Daca se poate sa ma indrume cineva.Nu ma intereseaza in ce limba e site-ul, dar. preturile pentru bara sa fie sub 50 de euro, pentru squat rack 100-200 euro si weight plates de 20 kg sa fie 10-30 euro, si desigur, shipping in Romania.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| stefan1998_5137 a răspuns:

Alte site-uri in afara de amazon si ebay nu prea sunt de incredere.Incearca si un site romanesc gen: tocmai, olx sau okazii sunt cam aceleasi preturi ca in strainatate daca pui la socoteala si taxa transportului.

| Gangsta4Life explică (pentru stefan1998_5137):

Nu gasesc ce trebuie...

| JohnnyBi a răspuns:

Bara olimpica sub 450 ron nu gasesti. suportul de geno daca vrei ce ma gandesc eu ca vrei e cam 500 euro pe putin si de pilates nu stiu. si astea la sh sau discounturi mari. la preturile tale iei table ieftine care se rup peste tine