| NiculaeMarian a întrebat:

Salutare! Caut un model de adidași cu o talpă foarte moale. Caut adidașii pentru o persoană cu probleme la coloană care vrea să se apuce de sport, de aceea vreau un model cu talpa cât mai moale posibilă!

Răspuns Câştigător
| Andresso a răspuns:

Daca ai bani destui, iti recomand de la KangaROOS (mai exact modelul Finalist - Vibram Silver Birch, dar iti alegi care-ti place).
Am cumparat pantofi sport numai de la ei in ultimii ani si sunt foarte multumit.

Poti sa mai iei si de la Puma, stiu ca brandul Puma face multe perechi de "adidasi" pentru alergare/sariuturi si gasesti multe modele cu talpa moale la ei.

3 răspunsuri:
| wowfrate1222 a răspuns:

Niște New balance ti ar trebui, du te intr-un mall și uita te la modelele cu cea mai moale talpa pentru ca c am toți adidașii de la New balance au talpa moale și comoda