| iflorinn a întrebat:

Salutare.
Ce săli de fitness știți în Brașov, m-ar interesa în zona Tractoru sau în apropiere. Pana acum mergeam la cea de la profi, dar acum s-a închis pana în ianuarie cică și acum nu știu unde sa ma duc. Dacă ar fi una pana în 150 lei pe luna pentru fitness și cardio, ar fi perfect.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt din Brasov. Ai o sala de fitness in Rulmentul
Str. 13 Decembrie 96, cladirea Teo Center. Vis a vis este hotel. Pe partea dreapta cand mergi spre Sanpetru. Pe stanga cand mergi spre oras. Grand Fitness se numeste. La etaj.