| Aannoonniimmuull a întrebat:

Salutare. Ce supliment sa iau pentru crestere in masa musculara? Am 16 ani 1.70(inaltime) si 60 kg.

5 răspunsuri:
| NDC12 a răspuns:

Ai 5 mese pe zi? Ai un program corect de antrenament?

Daca nu le ai astea degeaba iei suplimente.Mai documenteaza-te despre suplimente ca sunt de mai multe feluri, si vezi de ce ai tu nevoie.

| WildChampion a răspuns:

Antrenamente...abdomene, genoflexiuni, flotari cu greutati...
Degeaba iei suplimente daca nu te antrenezi...

| andreeutzayey a răspuns:

Haha...supliment ai putea sa faci exercitii... zilnic si vei vedea ca mergewinking pentri ca pastilele de muschi iti fac si rau...

| NDC12 a răspuns (pentru andreeutzayey):

Nu vorbii daca nu stii, de ce isi dau oare toti cu parerea daca sunt pe langa in subiectul respectiv?