| Gicutzu23 a întrebat:

Salutare colegi, vreau sa ma duc la sală si nu prea inteleg cum merge treaba cu ședințele astea.

Ca preturi spune 100 de lei 8 sedinte sau 130 de lei 12 sedinte.

Acum, nu stiu ce inseamna aceste sedinte. Ca o saptamana are 7 zile. Ma induce în eroare daca sunt nou cu asa ceva.
Ma puteti lamuri ce inseamna aceste "ședinte"?

Va mulțumesc frumos!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce treabă are rolling on the floor cu 100 de lei te duci de 8 ori oricând vrei tu sau cu 130 de 12 ori oricând vrei tu, ședință înseamnă intrare în sală sau la programul unde se aplică chestia asta, n-are treaba cu săptămâna

suntserios
| suntserios a răspuns:

Huh? Ce treaba are faptul ca saptamana are 7 zile? Trebuie sa fii expert la sala sa stii ce inseamna o sedinta?

Serios acum? Nu este romana limba ta materna? Sau chiar asa de greu e sa te descurci in viata reala?

O sedinta, inseamna o vizita a ta la sala. Te duci luni, miercuri si sambata inseamna 3 sedinte. E complicat?
Te duci luni dimineata si luni seara inseamna 2 sedinte

| Cosmin86 a răspuns:

E vorba pe luna, cate intrari ai intr-o luna.

| Lioana a răspuns:

Simplu. Tariful nu e pe săptămână sau pe luna. E pe numar de sedinte.
Aceste sedinte le faci cand vrei tu. Poți sa le faci in 8 sau 12 zile daca mergi zilnic sau poți sa le faci in 8 sau 12 saptamani daca mergi o data pe săptămână. Tu decizi cand mergi si cum iti repartizezi sedintele.

| dmz123 a răspuns:

De 100 lei te duci de 8 ori la sala si de 130 lei te duci de 12 ori

| Mihai1499 a răspuns:

"O ședință" e o zi în care tr duci. Dacă o săptămână te duci luni, miercuri și joi, ai concmsumat 3 ședințe.

Dacă ți-ai fixat să mergi, recomand cardul de tip 2. La primul, costul per ședință e 12.5 lei, iar la al doilea e puțin sub 11.

Și nu te solicita prea tare!