| cristibarladeanu a întrebat:

Salutare.

Creatina monohidrata se poate administra in combinatie cu un supliment nutritiv?(ambele intr-un shaker). Daca da ce cantitate de lichid este indicata? Multumesc

3 răspunsuri:
| AfroBelgianu a răspuns:

Salut!

Se poate administra cu orice, cantitatea de apa o pui dupa bunul plac, cat sa poti sa le bei pe amandoua ( 500-600 ml) daca vrei un numar.

| cristibarladeanu explică (pentru AfroBelgianu):

Ma inforasem deja. Un gram de creatina monodidrata este indicat sa o amesteci cu 75-100 ml de lichid(apa sau suc de fructe). Poate mai sunt persoane care sunt interesate de acest aspect.
Iti multumesc oricum!

| AfroBelgianu a răspuns (pentru cristibarladeanu):

Salut!

Eu pun cinci grame pe limbă si le beau cu puțină apă, nu văd nici o diferență, pentru mine își face efectul.