| Marko556 a întrebat:

Salutare,daca fac sala este necesar sa fac exercitii pentru abdomen daca am putina grasime? sau trebuie sa dau grasimea jos si dupa sa încep cu exercitiile? Am facut multe exercitii pentru abdomen si poate daca dau stratul ala de grasime jos o sa mi se vadă patratelele, menționez ca fac sala de 6 luni, arat destul de bine, dar nu mi se vad patratelele

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Aia se numeste grasime esentiala supravetuiri, desi organismul nu o vrea data jos ca in caz de infometare ce o sa faca, mori de foame, trebuie sa faci HIT sau sprinturi asta provoaca consumarea acelei grasimi

http://dezvoltareapersonalitati.wordpress.com/2019/08/27/cardio/

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Trebuie să faci în paralel și cardio să topești grăsimea și exerciții pentru dezvoltarea mușchilor