| PINKPERX2 a întrebat:

Salutare, Daca ma apuc de inot pot scapa de grasimea de pe abdomen?

8 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

Cat de cat dar cu greu mai bine faci cardio sau cv alergari.

| DarkBlood32 a răspuns:

Desigur. Te va ajuta sa mai cresti si in inaltime.
Succes!

| olivikkka a răspuns:

Da pentru ca cind inoti foloseti diferite grupe de muschi, si inotul e foarte eficient pentru slabit

| Madutzadragutz05 a răspuns:

Poi, da slabesti foarte mult acolo, eu am facut inot de performanta 2 ani slabesti foarte mult si te dezvolti armonios. Fundita puppy dog eyes

| JokerV a răspuns (pentru Madutzadragutz05):

Sti ca daca ar face si ceva cardio sar vedea rezultate mai bune.

| PINKPERX2 explică (pentru JokerV):

Daca as alerga seara in parc 30/60 minute cam in cat timp s-ar vedea rezultate. Precizez ca la dieta am umblat si corpul meu sa obisnuit cu actuala dieta care este destul de sanatoasa. happy

| Madutzadragutz05 a răspuns (pentru JokerV):

Sa zicem asa

| JokerV a răspuns (pentru PINKPERX2):

Ma eu am dat jos 4kg in cateva luni parca 2 -3 acum cativa ani urmand o dieta fara dulciuri si rahaturi fara cardio si alt ceva posibil sa dai 1 kg pe luna daca te tii...