| Marius96 a întrebat:

Salutare,
Daca ma incep sa ma duc la sala si fac :
-bicicleta si alte chestii de alea
-ridicat de greutati
+regim alimentar
O sa slabesc cateva kg? happy

6 răspunsuri:
| WeaponGirl a răspuns:

Fac sala de cativa ani buni si iti spun ca poti sa tragi de,,fiare,, pana mori ca nu o sa slabesti de la ridicat de greutatiwinking
pentru a slabi trebuie sa faci exercitii cardio,cum sunt : banda, bicicleta, stepper etc. dar mai multe o sa-ti spuna antrenorul de fitnesshee hee ca de asta e platit big grin bafta!

| Diablo666 a răspuns:

Depinde.daca nu esti chiar grasan nu o sa slabesti.si surplusul de grasime se va transforma in muschi.
Daca esti cu adv grasan.o sa slabestihappy

| obsercvayr a răspuns:

Iti spun eu laughing e fain d tine daca ai sala in sat sau oras du-te la sala si trage de fiere din kg alea se pun muschi calumea p tine profita ca ai multe kgwinking ca o sa te faci musculos baftahappy funda>?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exercitiile cu greutati sunt pentru dezvoltarea marei musculare, deci nu te vor ajuta sa slbabesti.Bicicleta,alergatul(30 de minute/zi) si o alimentatie corespunzatoare, in schimb, da.Succes.

| simf a răspuns:

Categoric da

| Swallow a răspuns:

Sigur vei slabi happy si nu doar citevawinking