| sanboss a întrebat:

Salutare, e adevarat ca exercitiile de forta daca ai probleme cu ochii te afecteaza in vreun fel?

Adica daca ai avut operatii nu indicat sa faci mult efort?

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cu ochi? esti ciclop?
operati? esti doctor?
A drac' ea limba romana...

| sanboss explică (pentru K0sti):

Scuze dl doctor de gramatica

| K0sti a răspuns (pentru sanboss):

Scuzele sunt acceptate, dar sa nu se mai intample! happy

| sanboss explică (pentru K0sti):

Sa speram

| SSJGohan3 a răspuns:

Dupa operatie este indicata o perioada fara efort fizic, tigari, alcool, etc.(ti-o prescrie doctorul) si este un anumit risc depinde de problema care ai avut-o la ochi, daca este una musculara este destul de riscant sa faci efort(cand ridici greutate mare de exemplu, indreptari cu greutatea ta maxima incorzi fara sa vrei si muschii ochiului)

| many404 a răspuns:

Poti începe ddupă periodă care ti.a prezis.o medicul sa nu faci efort fizic, e destul de riscant așa.